FUN

Nxënësit nuk i ikin kurrë nga mësimi, kjo është mësuesja që po habit botën me pamjen e saj

Një mësuese po quhet “mësuesja më seksi e Tajvanit”, pasi fotografitë e saj duke ligjëruar në klasë u bënë hit në rrjete sociale.

Cheng Jhi-wen u bë e famshme në internet, pasi fotografitë e saj duke dhënë mësim në Universitetin e Shkencës dhe Teknologjisë “Chien Hsin” u shpërndanë me të madhe në rrjete sociale.

Fotografitë, të bëra nga studentët, e shfaqin profesoreshën në një fustan të zezë të shkurtër, ndërkohë që po ligjëronte për te drejtat e autorit, transmeton Gazeta Express.

Shikoni fotografitë e saj:

Related posts

Në Runik të Skenderajt, marketi mban emrin e Vlora Çitakut (FOTO)

admin

Horoskopi- Sot këto shenja do të kenë vërtetë fat

admin

Modelja del në plazh, derri ia kafshon të pasmet

admin