Featured LAJME

Rrahje masive në Ferizaj, nxënësit e dy shkollave grushtohen mes vete

Një rrahje masive ka ndodhur sot në mes disa nxënësve në Ferizaj.

Në një video të publikuar në rrjetet sociale shihet se si nxënësit grushtojnë njëri tjetrin pikërisht në oborrin e gjimnazit ‘Dr.Shaban Hashani’ si dhe të shkollës së mjekësisë ‘Elena Gjika’.

Duhet përkujtuar që ky nuk është rasti i parë kur nxënësit rrahën me njëri-tjetrin në oborrin e një shkolle dhe si pasojë e kësaj shpesh herë shumë prej tyre përfundojnë edhe me lëndime të rënda trupore

Related posts

Ministri Ismaili kërkon suspendimin e mjekut nga Prizreni që ofendoi pacienten me dhimbje

admin

Kapen autorët e përdhosjes së lapidarit të gazetarëve të zhdukur serbë

admin

Frika e mediave të Vuçiqit, publikojnë foto të diplomatëve amerikanë me organizatorët e protestave!

admin