11.2 C
Pristina
Saturday, March 25, 2023

Arbana Xharra publikon një moment të Iojës mes Zvicrës dhe Serbisë: Xhaka pak ka ba, çka ka mujt me ba…!

Rekomandime

Loja mes Zvicrës dhe Serbisë po vazhdon të mbajë opinonin publik “gjallë” me opinone të ndryshme.

Së fundmi ka reaguar edhe gazetarja Arbana Xharra, e cila ka publikuar edhe një moment nga loja, teksa protieri serb kishte kapur për fyti Xhakën.

Xharra thotë se kur po e shoh këtë foto, Xhaka pak ka ba, çka ka mujtë me ba, përcjell “Bota sot”.

Kjo foto po më shkakton mllef, shtoi tuje gazetarja.

Postimi i plotë

Kur po e shoh këtë foto, Xhaka pak ka ba, çka jam tu mendu une (besoj edhe shumica prej jush) çka ka mujte me ba. Po nejse spo e zgjasë ma shumë, se qysh po me shkakton mllef kjo foto, po shkretoj najsen!

Më shumë artikuj

Të fundit