Kosova ime

5 POSTS

Exclusive articles:

Në hotelin e refugjatëve ku po mbahet Djokovici shërbehet bukë bajate dhe me krimba

Novak Djokovic mund të jetë mësuar të kalojë kohë nëpër hotele luksoze ku shërbimi është i përkryer, por ai do ta mësojë tani se...

Ndryshon ora policore, këto janë masat e reja që pritet të hyjnë në fuqi

Dje është mbajtur mbledhja e Komitetit për koordinimin dhe vlerësimin e situatës me pandeminë në vend, ku është diskutuar për mundësinë e shtrëngimit të...

Breaking

AAK-ja e Ramush Haradinajt paralajmëron protesta kundër shtrenjtimit të çmimit të rrymës

Pas PSD-së, edhe partia opozitare AAK, ka paralajmëruar protesta...

Profesori amerikan: Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia ka më shumë implikime politike sesa kërcënim ushtarak

Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia po konsiderohet...

Befason ministrja Albulena Haxhiu del në një serial televiziv

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është shfaqur së fundmi...

Sinjale negative nga Franca për vizat: Kosova s’i ka plotësuar 95 kriteret e BE-së në mënyrë efektive

Franca, që po e udhëheq presidencën e BE-së, është...
spot_imgspot_img