Kosova ime

20599 POSTS

Exclusive articles:

Kërcënoi me kanun Presidenten Osmani dhe familjen e saj, Presidenca i reagon Gjergj Dedajt

Këshilltari për medie i Presidentes Vjosa Osmani, Bekim Kupina reagoi sonte ndaj deklaratave të ish-amabasadori të Kosovës në Maqedoni të Veriut, Gjergj Dedaj, i...

VIDEO| Aktori njohur shqiptar kapet keq me policin, e shan Erdoganin

Vizita e presidentit turk në Shqipëri, Recep Tajip Erdogan, ka shkaktuar probleme në trafikun e kryeqytetit. Në orët e mbrëmjes presidenti ishte në xhaminë e...

Rama: Xhamia e Et’hem Beut, një nga pasqyrat ku mund të shihet lidhja jonë me popullin vëlla turk

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, në ceremoninë e inaugurimit të punimeve restauruese në xhaminë Et’hem Beu në Tiranë, e cila u restaurua nga Agjencia...

Abazoviq e shpallë propozimin për Qeveri të pakicës, pa emrin e mandatarit

Lideri i Lëvizjes Qytetare URA dhe Zëvendëskryeministri i Qeverisë së Malit të Zi Dritan Abazoviq ka deklaruar në një konferencë për media të hënën...

Erdogan në Kryeministri me Ramën, por shihni ç’po ndodh në sheshin Skënderbej

Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan do të marrë pjesë në ceremoninë e inaugurimit të xhamisë së Et’hem Beut në Tiranë. Ndërkohë në sheshin “Skënderbej”...

Breaking

Berisha: Rama u bë synet më 2013 në Topkapi

Ish-kryeministri Sali Berisha komentoi deklaratën e kryeministrit Edi Rama...

“Ti do të akuzohesh për t’zezat e Iuftës”- Joe Biden kishte refuzuar t’ia japë dorën Millosheviqit

Gazetari Ivica Puljic i Al Jazeera Balkans duke folur...

Mot i ndryshueshëm gjatë javës, nesër bie borë

Mot i ftohtë dhe ndryshueshëm gjatë javës, me kthjellime...

Kërcënoi me kanun Presidenten Osmani dhe familjen e saj, Presidenca i reagon Gjergj Dedajt

Këshilltari për medie i Presidentes Vjosa Osmani, Bekim Kupina...
spot_imgspot_img