Burri nga Podujeva po e pastronte borën, fqinjët e “shkelin” me veturë

Date:

Ramiz Bici gati sa vdiq, kur të mërkurën u godit me veturë nga një fqinj i tij.

Burri nga Godishnjaku i Podujevës ishte duke e pastruar borën nga rruga në fshatin e tij. Ai përfundoi në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, teksa pësoi lëndime në kokë, shpinë e gjymtyrë të tjerë.

Sipas tij, ai nuk e di arsyen e këtij sulm1 dhe se këtë ia ka lënë drejtësisë.

Ngjarja ka ndodhur paraditen e së mërkurës.

“Kanë ardhë qëllimit më kanë goditë, për me më mb.ytë”, rrëfen ndër të tjera ai.

Shpërndaje postimin:

Rekomanduar

Më shumë si kjo
Të lidhura

Visar Ymeri harxhon rrymë sa nja një fabrikë: Në shkur do të paguaj 236 euro më shumë

Drejtori i Institutit “Musinë Kokalari”, Visar Ymeri, ka thënë...

AAK-ja e Ramush Haradinajt paralajmëron protesta kundër shtrenjtimit të çmimit të rrymës

Pas PSD-së, edhe partia opozitare AAK, ka paralajmëruar protesta...

Profesori amerikan: Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia ka më shumë implikime politike sesa kërcënim ushtarak

Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia po konsiderohet...

Befason ministrja Albulena Haxhiu del në një serial televiziv

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është shfaqur së fundmi...