Çaste dramatike në Tiranë, shikoni si shpëtohet një fëmijë nga zjarrfikësit

Date:

Orë tronditëse dhe plot ankth për banorët e një pallati tek zona e Freskut në Tiranë pasi flakët shpërthyen në një prej apartamenteve.


Noa.al raporton se një fëmijë është arritur të shpëtohet dhe të nxirret i sigurt nga shtëpia në katin e shtatë të pallatit, pak pasi ishte përfshirë nga flakët.

 

 

Shpërndaje postimin:

Rekomanduar

Më shumë si kjo
Të lidhura

Visar Ymeri harxhon rrymë sa nja një fabrikë: Në shkur do të paguaj 236 euro më shumë

Drejtori i Institutit “Musinë Kokalari”, Visar Ymeri, ka thënë...

AAK-ja e Ramush Haradinajt paralajmëron protesta kundër shtrenjtimit të çmimit të rrymës

Pas PSD-së, edhe partia opozitare AAK, ka paralajmëruar protesta...

Profesori amerikan: Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia ka më shumë implikime politike sesa kërcënim ushtarak

Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia po konsiderohet...

Befason ministrja Albulena Haxhiu del në një serial televiziv

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është shfaqur së fundmi...