-0.1 C
Pristina
Wednesday, March 29, 2023

Çun Lajqi reagon ndaj portaleve që përhapen lajmin e rremë për vdekjen e Mirush Kabashit

Rekomandime

Për herë të dytë është shpërndarë një lajm i rremë për vdekjen artistit shqiptar Mirush Kabashi shkruan Kosova ime.

Ndaj këtij lajmi të rremë ka reaguar ashpër aktori i njohur Çun Lajçi./kosovaime.tv

Postimi i plotë

Mirush!

Je Kabash ti dhe e dinë se banë gjithçka e çon randë, prandaj turrën si mizat n’m… e ta thërrasin vdekjen tash e dy herë, ca mjeranë që lekun e kanë babë e nanë!
Por meqë je artist nderi e mjeshtër fjale, përbije edhe ket shkrim dashakeq, se shpirtzitë e kan për ca lek, e s’përtojnë edhe m… me hangër, edhe gratë e veta me i shitë, edhe vetvetën me pa n’varr, veç ne me i lexua rrenat e tyne e ata me fitua lek!
Kokën lart Mirush Kabashi se pluhun i madh po çohet mbrapa madhështisë sate!
Mua ka kohë që s’me numërojnë ndër të gjallët, prandaj shkruaj e flas e këndoj!
01.01.2023

Më shumë artikuj

Të fundit