-2.8 C
Pristina
E martë, 7 Shkurt, 2023

E dhimbshme: 6-vjeçarja kosovare humbi jetën tragjikisht ne Gjermani, sot i jepet lamtumira e fundit

Rekomandime

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në rrethinën e Konstancës, në Gjermani, ku humbi jetën tragjikisht në një aksident trafiku një 6-vjeçare me prejardhje nga Kosova, Sihana Gashi.

Sipas familjarëve të saj, Sihanës do t’i jepet lamtumira e fundit sot në orën 14:00, te varrezat në Sarnen të Gjermanisë.

Në aksident kanë pësuar lëndime të rënda edhe prindërit e vajzës, babai 41-vjeçar dhe nëna 37-vjeçare./Sinjal

Më shumë artikuj

Të fundit