4.7 C
Pristina
Thursday, March 30, 2023

E kritikoi Anën që po i dalin thithkat, Shotës ia pubIikojnë foton NUD0

Rekomandime

Debate të ashpra për veshjen u zhvilluan mbrëmjen e djeshme në “BBVK”.

Këto debate u zhvilluan mes Shota Baraliut dhe Ana Kabashit.

E gjitha kjo pasi Shota nuk po ndjehet mirë, kur Ana po qëndron në shtëpi pa sutjena.

Kjo gjë duket se nuk i ka pëlqyer gazetares, Aulona Musta.

Ajo ka publikuar një foto të Shotës topless, realizuar shumë vite më parë.

“E morët vesh? Shota e ka problem pse vajzat veshin kanatjere pa reçipeta, Shota është kjo.”, ka shkruar Aulona.

Më shumë artikuj

Të fundit