Categories: AUTO&TECH

E pabesueshme: Shikoni si gruaja i largon bletët pa asnjë mjet mbrojtës

Një video e një bletare që zhvendos njerëzisht mijëra bletë nga një kasolle e oborrit të shtëpisë është bërë virale në TikTok, me pronaren e videos që thotë se ajo ishte tronditur nga përgjigja.

Erika Thompson, themeluese e Texas Beeworks, mund të shihet në pamjet duke trajtuar pjesë të koshereve pa asnjë mjet mbrojtës ndërsa i largon ato nga aty dhe i vendos në një zgjua të re.

 

Video ka provuar të jetë shumë e popullarizuar në TikTok dhe ishte shikuar gati 60 milionë herë, që kur u postua 4 ditë më parë. Përveç kësaj, ajo kishte marrë 11.5 milionë pëlqime dhe mbi 200,000 komente, transmeton Telegrafi.

“Unë kam qenë plotësisht e habitur nga reagimet, pëlqimet dhe shikueshmëria e videos sime, veçanërisht sepse ishte me të vërtetë vetëm një ditë mesatare në punë për mua”, tha ajo.

Kosova ime

Recent Posts

Veç një kategori e caktuar e kosovarëve dhe shtetasve tjerë mund të hyjnë në Mal të Zi

Agjencia kroate HINA njoftoi të shtunën se autoritetet malazeze kanë hapur kufijtë për qytetarët e Bashkimit Evropian dhe vendet izraelite…

2 javë ago

U shpall person “non-grata” nga SHBA, lajmërohet Sali Berisha

Pergjigje zotit Antony Blinken, Sekretar i Departamentit te Shtetit te SHBA per vendimin e tij per te ndaluar hyrjen time…

4 javë ago

Kryetarja e re e Preshevës: Ditë historike, u çliruam nga ndikimi i Beogradit

Kryetarja e re e Komunës së Preshevës, Ardita Sinani ka deklaruar se ka marrë mandatin në bazë të ligjit nga…

1 muaj ago

Abelard Tahiri nuk di ta shkruajë saktë as vendlindjen e vet

Deputeti i PDK-së, Abelard Tahiri, ka bërë gabime elementare drejtshkrimore në Formularin për Broshurën Parlamentare, ku kërkohet plotësimi i disa…

1 muaj ago

Grenell mban në zyrën e tij fotografinë me Thaçin

Grenell mban në zyrën e tij fotografinë me Thaçin Ish i dërguari special i presidentit Trump për procesin e bisedimeve…

1 muaj ago

Zyrtarja e PDK’së me kritika: Albin Kurti sa ishte i burgosur në Beograd, Hashim Thaçi kërkonte lirimin e tij

Hanife Osmani, anëtarja e kryesisë së PDK’së në Mitrovicë, ka bërë një reagim pas njoftimit nga ish-kandidati për deputet Hisen…

2 muaj ago