2.9 C
Pristina
Thursday, March 30, 2023

Ganimete Musliu pajton Remzie Osmanin e Mihrije Braha

Rekomandime

Artistet shqiptare Remzie Osmani dhe Mihrije Braha, janë komentuar mjaft shumë në media gjatë kësaj periudhë.

Këtë vëmendje këngëtaret e morën pas deklaratave të tyre lidhur me mos ftesën e Remzies në fejesën e djalit të Mihrijes.

Ndërsa këngëtaret së fundmi i komentoi edhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Ganimete Musliu.

Ajo ndër tjerash tha se i ka pajtuar artistet.

Për ta parë deklaratën e saj ndiqeni videon:

Më shumë artikuj

Të fundit