Gruaja nuk mundi ta zë me kohë trenin, tenton ta ndal me këmbë

Date:

Një grua shkaktoi shqetësime për stafin hekurudhor dhe pasagjerët kur tentoi të ndalonte një tren të shpejt që po largohej nga stacioni.

Ngjarja ka ndodhur në Kinën Jugore. Gruaja 30-vjeçare, e quajtur Wang, po udhëtonte me vëllaun dhe mikun e saj kur grupit i iku treni, sipas medieve lokale, transmeton lajmi.net.

Pasi u hodh në shina, gruaja filloi të vraponte dhe të bërtiste që ngasësit e trenit t’ia hapnin derën.

VIDEO

Shpërndaje postimin:

Rekomanduar

Më shumë si kjo
Të lidhura

Visar Ymeri harxhon rrymë sa nja një fabrikë: Në shkur do të paguaj 236 euro më shumë

Drejtori i Institutit “Musinë Kokalari”, Visar Ymeri, ka thënë...

AAK-ja e Ramush Haradinajt paralajmëron protesta kundër shtrenjtimit të çmimit të rrymës

Pas PSD-së, edhe partia opozitare AAK, ka paralajmëruar protesta...

Profesori amerikan: Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia ka më shumë implikime politike sesa kërcënim ushtarak

Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia po konsiderohet...

Befason ministrja Albulena Haxhiu del në një serial televiziv

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është shfaqur së fundmi...