4.6 C
Pristina
Tuesday, March 28, 2023

“Kam qejf të zhvishem para teje. Jam qullur fare”, Meçe dhe Kalaja debate të ‘nxehta’

Rekomandime

Porti i Durrësit solli debate të ashpra në një emision mes Adriana Kalasë dhe analistit Arben Meçe.

Teksa po debatonin mbi marrëveshjen me kompaninë Eagle Hills Real Estate Development pati edhe disa batuta mes tyre.

Pjesë nga debati:

Kalaja: Humbet shteti

Meçe: U bërë e bezdisshme.

Meçe: Do ta heq xhaketën m, do ta heq edhe xhaketën, sepse faktet janë që do t’i zhveshim këtu.

Kalaja: Ju të zhveshurën e keni problem se keni kryetarin e partisë. Mua nuk ma heq dot xhaketën t’i zotëri as nuk më zhvesh dot.

Meçe: Do ta heq moj do ta heq

Kalaja: Ti je i zhveshur bashkë me kryetarin tënd, se kryetarin tënd kemi parë cullak ne.

Meçe: Edhe unë moj edhe unë. Do kem qef të zhvishem para teje. Po xhaketën do ta heq sot.

Kalaja: Xhaketën s’ma heq dot mua se ti je I zhveshur që kur del nga shtëpia.

Meçe: Unë jam I zhveshur por jam qullur fare. Sot do ta heq xhaketën ty.

Kalaja: Je i zhveshur bashkë me kryetarin tënde, mua s’më zhvesh dot. S’më afrohesh dot se ta kam thënë, e di sa larg jemi.

Më shumë artikuj

Të fundit