3.4 C
Pristina
Thursday, March 30, 2023

Ky është 31 vjeçari që u vra me armë zjarri jashtë IokaIit në Prizren, erdhi nga Franca për të festuar Vitin e Ri

Rekomandime

Ky është Visart Cengu, 31 vjeçari i cili u vra me armë zjarri në orët e para të mëgjesit të sotëm jashtë një lokali në Prizren.

Mësohet se i riu jetonte në Francë ndërsa ishte kthyer në vendlindje për të festuar vitin e ri.

Autori i vrasjes dyshohet të jetë pronari i lokalit Dibran Hoxhaj, i njohur ndryshe si ‘Kobra’.

Gjithçka mendohet të ketë ndodhur pas konfliktimit fizik mes Hoxhajt dhe tre të rinjve nga Kukësi.

Më shumë artikuj

Të fundit