Categories: LAJME

“Le de të folë”- Ermal Panduri “eskalon” ndaj Ilir Mirenës gjatë debatit me Agim Bahtirin

Një përplasje verbale ka ndodhur mbrëmjen e sotme në emisionin “Debat Plus” ndërmjet gazetarit Ilir Mirena dhe kryetarit të Mitrovicës, Agim Bahtiri, raporton Gazeta Blic.

Mirena ka pyetur Bahtirin se çfarë është bërë me nënshkrimet që ai ka mbledhë në lidhje me bashkimin e Mitrovicës.

Por derisa Bahtiri fliste, Mirena, ka ndërhyrë disa herë ç’ka ka sjellë ndërhyrjen e moderatorit, Ermal Panduri.

“Le de të folë, le de të folë” ka ngritur zërin Panduri për të neutralizuar debatin.

Kosova ime

Recent Posts

Veç një kategori e caktuar e kosovarëve dhe shtetasve tjerë mund të hyjnë në Mal të Zi

Agjencia kroate HINA njoftoi të shtunën se autoritetet malazeze kanë hapur kufijtë për qytetarët e Bashkimit Evropian dhe vendet izraelite…

2 javë ago

U shpall person “non-grata” nga SHBA, lajmërohet Sali Berisha

Pergjigje zotit Antony Blinken, Sekretar i Departamentit te Shtetit te SHBA per vendimin e tij per te ndaluar hyrjen time…

4 javë ago

Kryetarja e re e Preshevës: Ditë historike, u çliruam nga ndikimi i Beogradit

Kryetarja e re e Komunës së Preshevës, Ardita Sinani ka deklaruar se ka marrë mandatin në bazë të ligjit nga…

1 muaj ago

Abelard Tahiri nuk di ta shkruajë saktë as vendlindjen e vet

Deputeti i PDK-së, Abelard Tahiri, ka bërë gabime elementare drejtshkrimore në Formularin për Broshurën Parlamentare, ku kërkohet plotësimi i disa…

1 muaj ago

Grenell mban në zyrën e tij fotografinë me Thaçin

Grenell mban në zyrën e tij fotografinë me Thaçin Ish i dërguari special i presidentit Trump për procesin e bisedimeve…

1 muaj ago

Zyrtarja e PDK’së me kritika: Albin Kurti sa ishte i burgosur në Beograd, Hashim Thaçi kërkonte lirimin e tij

Hanife Osmani, anëtarja e kryesisë së PDK’së në Mitrovicë, ka bërë një reagim pas njoftimit nga ish-kandidati për deputet Hisen…

2 muaj ago