11.2 C
Pristina
Friday, March 24, 2023

MiIaim Zeka: Nëse Amerika më thotë mos fIi 3 ditë me gruan, unë nuk i futem në krevat për 3 muaj

Rekomandime

I ftuar në RTV Ora, gazetari Milaim Zeka u shpreh se nëse i thotë Amerika të mos flejë me gruan, ai nuk do të flejë.

Ai tha se Amerika dhe BE-ja kanë investuar shumë në pavarësinë e Kosovës dhe në garantimin e sigurisë së vendit.

“Mua po më tha Amerika mos fli me gruan 3 ditë, unë 3 muaj nuk futem në krevatin e gruas. Këtë e bëj për sigurinë e fëmijëve të mi, për sigurinë nacionale, për hir të asaj që garant të sigurisë tonë kemi vetëm Amerikën. Amerika dhe BE-ja kanë investuar shumë në pavarësinë e Kosovës”

Më shumë artikuj

Të fundit