11.2 C
Pristina
Friday, March 24, 2023

Ministri i Mbrojtjes: Fitoret ndaj Serbisë nuk do t’i ndaIim

Rekomandime

Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj, ka reaguar pas fitores së Zvicrës ndaj Serbisë, me rezultat 3-2.

Mehaj ka thënë se me Granit Xhakën dhe Xherdan Shaqirin janë krenar i gjithë kombi shqiptar, njofton Klankosova.tv.

“Ushtarët” tanë në formacion të Zvicrës! Fitorja e Zvicrës është fitore e jona, prandaj le të festojmë të gjithë le të festojmë së bashku. Sonte punën e kryen “ushtarët” tanë në formacion të Zvicrës”, ka shkruar Mehaj.

“Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri, gjithë kombi krenar me karakterin tuaj luftarak. Fitoret ndaj Serbisë nuk do t’i ndalim!”.

Më shumë artikuj

Të fundit