Momenti kur tigri e ndjek pas makinën e një gruaje – ja çfarë ndodh me të

Date:

Një video e cila është shpërndarë në rrjete sociale tregon momentin kur një tigër siberian me peshë mbi 100 kg vrapon drejt një makine ku në timon ishte një grua dhe e shoqëruar me disa persona të tjerë.

Njëri prej tyre po filmonte këtë moment, ndërkohë që gruaja bërtise. Tigri afrohet drejt automjetit, nga përplasja, personit që po filmonte i bie telefoni nga dora.

VIDEO

 

Shpërndaje postimin:

Rekomanduar

Më shumë si kjo
Të lidhura

Sinjale negative nga Franca për vizat: Kosova s’i ka plotësuar 95 kriteret e BE-së në mënyrë efektive

Franca, që po e udhëheq presidencën e BE-së, është...

Berisha: Rama u bë synet më 2013 në Topkapi

Ish-kryeministri Sali Berisha komentoi deklaratën e kryeministrit Edi Rama...

“Ti do të akuzohesh për t’zezat e Iuftës”- Joe Biden kishte refuzuar t’ia japë dorën Millosheviqit

Gazetari Ivica Puljic i Al Jazeera Balkans duke folur...

Mot i ndryshueshëm gjatë javës, nesër bie borë

Mot i ftohtë dhe ndryshueshëm gjatë javës, me kthjellime...