2.7 C
Pristina
Tuesday, March 28, 2023

Mos bini pre e propagandës serbe

Rekomandime

Blerim Vela, shef i stafit të president7s Vjosa Osmani, ka reaguar pas raportimit të mediave serbe se kinse ministri i Brendshëm Xhelal Sveçla, gjendet në Kampin e Njësisë Speciale “Belvedere” në Mitrovicë.

Vela bëri thirrje që të mos bien pre e propagandës serbe.

Ai tha se institucionet e Kosovës janë të përkushtuar një mjedis të qetë dhe të sigurt.

Shefi i stafit e ka publikuar një fotografi ku shihet së bashku me presidentën Vjosa Osmani, kryetarin e Kuvendit Glauk Konjufca, dhe ministrin e Brendshëm Xhelal Sveçla.

Më shumë artikuj

Të fundit