4.6 C
Pristina
Tuesday, March 28, 2023

Një duet mes Eliza Hoxhës dhe Memli Krasniqit? Deputetja zbulon detaje

Rekomandime

Këngëtarja e njohur dhe deputetja e PDK-së, Eliza Hoxha, ishte e ftuar në rubrikën “Mes rreshtave” të emisionit “Kendiv”.

Aty ajo foli gjithçka rreth jetës së saj, pos politikës. Ajo u pyet edhe për ndonjë rikthim të mundshëm në muzikë dhe bashkëpunim me kolegun e saj, Memli Krasniqi, dikur një nga rep-artistët më aktivë dhe të pëlqyer.

Hoxha tha se dëshira e saj për rikthim në muzikë nuk është shuar, derisa për një duet me Memli Krasniqi duket të jetë e vështirë.

Duke u ndalë tek periudha ku ajo dhe kolegët e saj sollën shumë hite, ajo tha se i vjen keq që disa prej tyre janë tërhequr dhe kjo nuk është dashur të ndodhë.

Videon në linkun më poshtë:

Më shumë artikuj

Të fundit