Nxënësi ia gjuan veturën me topa bore, shikoni si e rrah gruaja

Date:

Një grua u filmua duke goditur me grusht një nxënës, pasi shoku i tij dyshohet se hodhi topa bore në makinën e saj.

Dy nga miqtë e djalit 15-vjeçar filmuan gruan, duke u përpjekur ta godiste me grusht dhe t’i godiste kokën, shkruan DailyMail.

VIDEO

Shpërndaje postimin:

Rekomanduar

Më shumë si kjo
Të lidhura

AAK-ja e Ramush Haradinajt paralajmëron protesta kundër shtrenjtimit të çmimit të rrymës

Pas PSD-së, edhe partia opozitare AAK, ka paralajmëruar protesta...

Profesori amerikan: Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia ka më shumë implikime politike sesa kërcënim ushtarak

Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia po konsiderohet...

Befason ministrja Albulena Haxhiu del në një serial televiziv

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është shfaqur së fundmi...

Sinjale negative nga Franca për vizat: Kosova s’i ka plotësuar 95 kriteret e BE-së në mënyrë efektive

Franca, që po e udhëheq presidencën e BE-së, është...