2.7 C
Pristina
Tuesday, March 28, 2023

Pamje nga Zubin Potok: SuImohet nga persona të maskuar ekipi i KIan Kosovës, Iëndohet gazetarja dhe shoferi

Rekomandime

Është suImuar me gurë vetura me të cilin po udhëtonte ekipi i televizionit Klan Kosova drejt Zubin Potokut.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Zupç.

Si pasojë e kësaj janë Iënduar gazetarja dhe shoferi.

Në momentin e sulmit brenda veturës ishin: gazetarët Qëndresa Bellagoshi dhe Drin Demiri, kameramani Agon Bejtullahu dhe vozitësi Elsad Sinani.

Personat që e kryen sulmin ishin të maskuar, njofton Klankosova.tv

Më shumë artikuj

Të fundit