11.2 C
Pristina
Friday, March 24, 2023

Pamje: Xhaka u përlesh i vetëm me futbollistët serbë në fund të ndeshjes

Rekomandime

Zvicra e ka siguruar kualifikimin në fazën tjetër ndaj Serbisë për herë të dytë radhazi dhe për herë të dytë radhazi e eliminoi Serbinë.

Helvetikët triumfuan 3:2 ndaj Serbisë, duke u kualifikuar në 1/8 e finales së Kupës së Botës.

Në fund të ndeshjes, Granit Xhaka e pati një përleshje fizike me futbollistët serbë.

Më shumë artikuj

Të fundit