4.6 C
Pristina
Tuesday, March 28, 2023

Parashikimi i motit për natën e Vitit të Ri, mësoni se a do të ketë borë

Rekomandime

Sipas ueb-faqes që bënë parashikimin e motit ‘AccuWeather’, me 31 dhjetor temperaturat minimale do të shkojnë deri në 0 gradë dhe do të shkojnë deri në 9 gradë.

Pra, për vit të ri jo vetëm që nuk do të bije borë, por do të ketë shumë intervale me diell dhe mot shumë i ngrohtë, i pazaontë për këtë periudhë të vitit.

Temperatura të tilla me intervale me diell do të mbizotërojnë vazhdimisht gjatë ditëve të fundit tëfundvitit.

Më shumë artikuj

Të fundit