11.2 C
Pristina
Friday, March 24, 2023

Pas ndarjes me Bes Kallaku, Xhensila niset drejt Katedrales në Prishtinë dhe jep porosinë: Shkoni në kishë!

Rekomandime

Njëra nga femrat më të përfura në media dhe rrjetet sociale sot, ka qenë Xhensila Myrtezaj.

Për të u shkruajt dhe u fol se është ndarë nga Bes Kallaku.

Mbrëmjen e sontme ajo ka postuar një video, me një shoqe té saj.

Ajo tenton të tregoj se është e lumtur, duke thënë se po shkon në kishë, Katedralen Nëna Terezë në Prishtinë. “Shkoni në kishë” u thot ndjeksave ajo.

 

Më shumë artikuj

Të fundit