4.7 C
Pristina
Thursday, March 30, 2023

Peja “zgjohet” sot nga krismat e armëve, pamje nga vendi i ngjarjes

Rekomandime

Mëngjesi ka nisur me të shtëna me armë zjarri në rrugën “Bill Clinton” në Pejë. Policia ka konfirmuar për Gazetën Express se gjuajtja me armë zjarri është bërë në drejtim të një mishtore aty.

Gjithashtu policia ka konfirmuar se nuk ka njerëz të Iënduar, janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe është rrethuar me shirita vendi ku ka ndodhur incidenti.

Nuk raportohet për të arrestuar, teksa policia ka pranuar informatën për incidentin pas orës 07 të mëngjesit të sotëm.

Pamje nga vendi i ngjarjes/Express:

Më shumë artikuj

Të fundit