2.9 C
Pristina
Thursday, March 30, 2023

PIasin grushtat dhe shqeImat, Statovci dhe Zeka përIeshen në ambientet e Kanal 10

Rekomandime

Shpërthejnë grushtat dhe shkeImat pas emisionit “Kampionet” në Kanal 10.

Faruk Statovci dhe Abdedin Zeka janë përIeshur fizikisht pas një debati të ashpër në emision.

Ishte një debat i tensionuar mes dy panelistëve, të cilët vazhdimisht kishin kundërshtime të mëdha mes tyre.

Mësohet që ndërhyrja e moderatorit ka ndalur dhe nuk e ka lejuar një eskalim më të madh të kësaj përplasjeje.

Më shumë artikuj

Të fundit