4.6 C
Pristina
Tuesday, March 28, 2023

“Po dridhen Beogradi dhe barrikadat”/ Agim Musliu paralajmëron: Është çështje orësh!

Rekomandime

Eksperti i sigurisë, Agim Musliu thotë se po dridhet Beogradi dhe barrikadat e vendosura në veri nga grupet kriminale serbe.

Ai përmes një postimi në Facebook thotë se, po e ndjen që Beogradi po dridhet pas infiltrimit rus në barrikadat e kriminelëve në veri.

Sipas tij, ato nuk do të jenë edhe shumë kohë aty.

Ai paralajmëron se heqja e tyre është çështje orësh.

Postimi i plotë:

PO DRIDHEN BEOGRADI DHE BARRIKADAT

Pas infiltrimit rus në barrikadat e kriminelëve në veri, po e ndjej se Beogradi po dridhet.

Barrikadat po dridhen!

S’besoj se do të jenë aty edhe shumë kohë – çështje orësh!? Ndoshta?!

Më shumë artikuj

Të fundit