Gjest i mrekullueshëm i Rita Oras, shikoni si i gëzon fëmijët e sëmurë

Date:

Mediet australiane i kanë dhënë vëmendje të madhe vizitës së Rita Orës tek fëmijët e sëmurë në Sidnej.

Vizita e Ritës në qendrën “Ronald McDonald House Westmead” mori vëmendje të madhe.

 

Shpërndaje postimin:

Rekomanduar

Më shumë si kjo
Të lidhura

Sinjale negative nga Franca për vizat: Kosova s’i ka plotësuar 95 kriteret e BE-së në mënyrë efektive

Franca, që po e udhëheq presidencën e BE-së, është...

Berisha: Rama u bë synet më 2013 në Topkapi

Ish-kryeministri Sali Berisha komentoi deklaratën e kryeministrit Edi Rama...

“Ti do të akuzohesh për t’zezat e Iuftës”- Joe Biden kishte refuzuar t’ia japë dorën Millosheviqit

Gazetari Ivica Puljic i Al Jazeera Balkans duke folur...

Mot i ndryshueshëm gjatë javës, nesër bie borë

Mot i ftohtë dhe ndryshueshëm gjatë javës, me kthjellime...