2.7 C
Pristina
Tuesday, March 28, 2023

Ushtari i KFOR-it amerikan në Kosovë, bëhet viral në Tik-Tok me vallëzimin e tij

Rekomandime

Një ushtar i KFOR-it amerikan ka marrë vëmendjen e qytetarëve në Prishtinë.

Duke qenë se sheshi i kryeqytetit është ‘zgjatur’ deri tek katedralja, dhe tanimë janë vendosur shtëpiza aty, shumë qytetarë po kalojnë kohën aty, duke pirë kafe e çaj.

Por, as muzika nuk mungon, e së fundmi një ushtar i KFOR-it amerikan me vallëzimin e tij ka bërë që njerëzit t’i kenë sytë tek ai.

I ndodhur aty së bashku me kolegët e tij, këta të fundit shihen edhe duke i bërë video ushtarit të KFOR-it teksa po e shijon në maksimum vallëzimin e tij.

VIDEO KËTU

Më shumë artikuj

Të fundit