2.7 C
Pristina
Tuesday, March 28, 2023

Vetëm 16 vjeç, vajza e AIketa Vejsiut nget veturë 180 mijë euroshe

Rekomandime

Vajza e Alketa Vejsiut, me apo pa dëshirën e të ëmës është bërë pjesë e rrejteve sociale ku është ndeshur me një interes të madh nga ndjekësit për jetën e saj.

Nicol është 15 vjeç dhe në në 26 janar mbsuh 16. Ajo ndjek studimet në Londër, padyshim në një ndër shkollat më të mira të vendit.

Së fundmi, Nikol ka ndarë me 24 mijë ndjekësit e saj një foto brenda një Mercedes-Benz S-Class, i cili kap shifrën e 180 mijë euro, shkruan Albeu.com.

Jeta luksoze e Alketa Vejsiut është vënë edhe herë tjetër në qendër të vëmendjes, por moderatorja nuk ka hezituar të kthejë një përgjigje të mirë.

“Hajduti që është vetë hajdut, ose ka mendime hajduti, ashtu i duket dhe tjetri! Cilat lekë vjedh mor Zotni? Kam 10 punë me të cilat merrem. I deklaroj të gjitha, punësoj njerëz, punoj dhe vetë, paguaj dhe taksat në shtet! Pse duhet te vjedhe njeriu që të jetoje?”– ishte përgjgija e Alketa Vejsiut ndaj akuzave të ndjekësve kohë më parë që i “kërkonin llogari” për udhëtimet e shpeshta në Londër.

Më shumë artikuj

Të fundit