Video qesharake që po shpërthen rrjetin, çifti bie në ujë duke kaluar urën

Date:

Një video tejet qesharake është publikuar në rrjetet sociale.


E gjitha ka të bëjë me një urë të improvizuar që duhet kaluar.

Së pari një djalë e kalon i vetëm, por më pas kthehet pasi duhet ta marrë dhe femren që kishte me vete.

Djali kthehet dhe e vendos në qafë vajzën dhe duke kalur urën, thyhet dërrasa e vendosur dhe të dy bien në ujë.

 

Shpërndaje postimin:

Rekomanduar

Më shumë si kjo
Të lidhura

Sinjale negative nga Franca për vizat: Kosova s’i ka plotësuar 95 kriteret e BE-së në mënyrë efektive

Franca, që po e udhëheq presidencën e BE-së, është...

Berisha: Rama u bë synet më 2013 në Topkapi

Ish-kryeministri Sali Berisha komentoi deklaratën e kryeministrit Edi Rama...

“Ti do të akuzohesh për t’zezat e Iuftës”- Joe Biden kishte refuzuar t’ia japë dorën Millosheviqit

Gazetari Ivica Puljic i Al Jazeera Balkans duke folur...

Mot i ndryshueshëm gjatë javës, nesër bie borë

Mot i ftohtë dhe ndryshueshëm gjatë javës, me kthjellime...