3.4 C
Pristina
Thursday, March 30, 2023

Zana Avdiu: Ragip Xhaka më kërcënoi publikisht, fjalët e tij ishin shumë të rënda

Rekomandime

Zana Avdiu ia ka reaguar babait të Granitit, Ragip Xhakës lidhur me deklaratën që ai e bëri mbrëmë në emisionin “Favoriti i Botërorit” në T7.

Avdiu u inkuadrua në lidhje direkte, teksa i ktheu edhe përgjigje Ragip Xhakës.

“Me vjen keq që zoti Xhaka me kercenoi publikisht. Më vjen keq që nuk e ka kuptu statusin. Më vjen keq që nuk është ndalur ta mendoj dhe ta kuptoj se cka po thotë. Vala më e rëndë e mesazheve ka ardhur pas reagimit të tij. Mua më vjen keq që një prind del të fjalë në emër të djalit të tij që është i rritur”, tha ajo.

Më shumë artikuj

Të fundit