15.7 C
Pristina
Saturday, April 13, 2024

​Aksident në mes të një veture e motoçiklete në Prishtinë

Rekomandime

Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 9:00 të mëngjesit në kryeqytet.

Në aksident janë përfshirë një veturë dhe një motoçikletë.

- Advertisement -

Në vendin e ngjarjes kanë dalë edhe ekipet mjekësore, ndërsa nga fotografitë e siguruara nga KosovaPress, shihet se motoçikleta është dëmtuar tërësisht. Ende nuk dihet për numrin e të lënduarve.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën ‘Rrustem Statovci’ përkatësisht afër Parkut të Qytetit.

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit