SHOWBIZ

‘Më deshe shumë vëlla’, Gold Ag humb njeriun e dashur

Gold Ag ka humbur një njeri shumë të dashur. Ai përmes një njoftimi në rrjete sociale ka thënë se ka vdekur organizatori i koncerteve në...

Kapen me komente Sabri Fejzullahu dhe Labinot Tahiri: Çka ka me qesh këtu?

Ishte, Sabri Fejzullahu ai i cili i ka komentuar në njërën fotografi Labinot Tahirit duke shkruar ‘hahahha’. Ndërsa, Labinot Tahiri nuk ka hezituar teksa ia...

Leonora Jakupi publikon një fotografi se si dukej në klasë të parë

Këngëtarja, Leonora Jakupi ka publikuar një fotografi duke treguar se si dukej në moshën e fëmijërisë. Kjo fotografi vërteton edhe më tepër origjinalitetin e...

Teuta Krasniqi e pranon: Nuk e di tabelën e shumëzimit

Aktorja Teuta Krasniqi ka dhënë disa përgjigje interesante në emisionin Express Rozë. Ajo ka thënë se nuk e di tabelën e shumëzimit. Ajo nuk ka...

Gjest i mrekullueshëm i Rita Oras, shikoni si i gëzon fëmijët e sëmurë

Mediet australiane i kanë dhënë vëmendje të madhe vizitës së Rita Orës tek fëmijët e sëmurë në Sidnej. Vizita e Ritës në qendrën “Ronald McDonald...

I kërkuar