Tuesday, September 28th, 2021

Kategori: SHOWBIZ

Kapen me komente Sabri Fejzullahu dhe Labinot Tahiri: Çka ka me qesh këtu?

Ishte, Sabri Fejzullahu ai i cili i ka komentuar në njërën fotografi Labinot Tahirit duke shkruar ‘hahahha’. Ndërsa, Labinot Tahiri nuk ka hezituar teksa ia ka kthyer duke i parashtruar një pyetje. “Çka ka...

Leonora Jakupi publikon një fotografi se si dukej në klasë të parë

Këngëtarja, Leonora Jakupi ka publikuar një fotografi duke treguar se si dukej në moshën e fëmijërisë. Kjo fotografi vërteton edhe më tepër origjinalitetin e bukurisë që këngëtarja rrezaton sot pas kaq shumë vitesh. Ndërsa...

Teuta Krasniqi e pranon: Nuk e di tabelën e shumëzimit

Aktorja Teuta Krasniqi ka dhënë disa përgjigje interesante në emisionin Express Rozë. Ajo ka thënë se nuk e di tabelën e shumëzimit. Ajo nuk ka ditur përgjigje të saktë në disa pyetje, si për...

Gjest i mrekullueshëm i Rita Oras, shikoni si i gëzon fëmijët e sëmurë

Mediet australiane i kanë dhënë vëmendje të madhe vizitës së Rita Orës tek fëmijët e sëmurë në Sidnej. Vizita e Ritës në qendrën “Ronald McDonald House Westmead” mori vëmendje të madhe.  

Kaos në Miss Shri Lanka: Fitueses ia marrin kurorën dhe ia lëndojnë kokën

Fituesja e Miss Shri Lanka përfundoi garën me një dëmtim në kokë pasi kaosi shpërtheu në skenë gjatë ceremonisë së ndarjes së çmimeve. Pushpika De Silva fitoi titullin e zonjës më të bukur të...

Pa pikë marre, modelja e njohur zbulon komplet gjoksin

Bella Hadid është njëra nga modelet më të famshme. Ajo ka publikuar një video ku tregon gjoksin vetëm në rrjetë, dhe nuk i lë vend imagjinatës.  

Këngëtari i njohur filmohet duke e tërhequr të dashurën zvarrë në ashensor

Pasi vendosën të ndahen, reperi u filmua duke u grindur me të dashurën. Çështjet e Quavo dhe Saweetie duket se shkojnë shumë më thellë sesa pabesimi i pohuar sepse ata kishin një luftë në...

Vajza e Lutfi Hazirit, lutet në xhami

Ajo ka marrë shumë vëmendje falë linjave trupore të saj dhe fotove provokative që herë pas here sjellë në mediat sociale. Por kësaj radhe, Kënga Haziri ka vendosur të sjellë diçka më ndryshe. Vajza...

Fjolla Morina i thotë “PO” propozimit për martesë që i bëri i dashuri në Maldive

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, prej ditësh është duke shijuar një udhëtim luksoz me partnerin e saj, Fisnik Syla. Ky i fundit, duket se ka zgjedhur datën e 18 marsit, për t’i propozuar...

“Edhe Borën e ke puthur?” – ndjekësit shpërthejnë ndaj Atdheut

Konkurrenti nga Kosova në emisionin e dashurisë “Për’puthen”, Atdheu së fundmi ka qenë në krye të mediave rozë, pasi ditën e djeshme mediat në Shqipëri kanë raportuar se atë e kanë sulmuar dhe dëmtuar...