21.1 C
Pristina
Monday, April 8, 2024

Çka po bënin nën jorgan Kiara dhe Luizi? Dy ish banorët tregojnë çka panë

Rekomandime

A kanë kryer marrëdhënie Luizi dhe Kiara, nën jorgan…? Kjo është pyetja që i ka trazuar të gjithë ditët e fundit pas pamjeve që janë publikuar nga momentet intime të çiftit.

- Advertisement -

Për këtë janë pyetur sot në “Fan club”, edhe Lorenci e Gerti, të cilët dolën dje nga shtëpia. Sipas Lorencit mes Luizit dhe Kiarës nuk ka patur marrëdhënie.

“Jo, jo, isha në dhomë unë, dëgjoja muhabet. Aty mendon se mund të bësh diçka deri në momentin që sheh kamerën”, tha Lorenci.

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit