Tuesday, September 28th, 2021

Kategori: FUN

Gruaja më e pa fat në botë: I ikën balona e ditëlindjes bashkë me paratë e ngjitura në të

Në internet është publikuar një video që për dikë mund të jetë qesharake, por ngjarja sigurisht e ka mërzitur protagonisten. Një grua nga Skocia, e cila po e festonte ditëlindjen, fillon që ta zgjidhë...

Momenti kur tigri e ndjek pas makinën e një gruaje – ja çfarë ndodh me të

Një video e cila është shpërndarë në rrjete sociale tregon momentin kur një tigër siberian me peshë mbi 100 kg vrapon drejt një makine ku në timon ishte një grua dhe e shoqëruar me...

Kur nëna del në shëtitje me gjithë fëmijët, por i rrëzohen pasi nuk mund t’i kontrollojë

Një video është bërë virale në rrjetet sociale ku protagonistë janë një grua dhe fëmijët e saj. Nëna ka dalë në shëtitje me fëmijët e saj, ku deris e vozitë me karrocë fëmijën e...

Video qesharake që po shpërthen rrjetin, çifti bie në ujë duke kaluar urën

Një video tejet qesharake është publikuar në rrjetet sociale. E gjitha ka të bëjë me një urë të improvizuar që duhet kaluar. Së pari një djalë e kalon i vetëm, por më pas kthehet...

Ky fëmijë me kërcimin e tij është bërë viral në internet

Një video e një fëmije duke kërcyer e publikuar në TikTok ka tërhequr vëmendjen dhe ka marrë mijëra pëlqime. Mënyra se si kërcen ka “çmendur” rrjetin.

Fëmija “çmend” TikTokin me kërcimin që bën

Një video e një fëmije duke kërcyer e publikuar në TikTok ka tërhequr vëmendjen dhe ka marrë mijëra pëlqime. Mënyra se si lëviz ai edhe pse qëndron ulur ka “çmendur” rrjetin.

Peshku gjigant ia ha dorën peshkatarit

Një peshkatar është befasuar për të keq nga një peshk. Derisa ishte pranë ujit, pa pritur një peshk gjigant ia kap dorën dhe nuk ia lëshon… Shikoni videon:  

Ky fëmijë argëtohet në mënyrë të veçantë, nuk i interesojnë videolojërat

Fëmijët sot shumicën e kohës e kalonë duke shikuar internet, e luajtur lojëra të ndryshme. Por një video që është publikuar në rrjetet sociale tregon se një fëmijë ka një mënyrë tjetër të argëtimit....

Qeni hero, shikoni si e shpëton vogëlushin të bie në pishinë

Qeni jo rrallë herë bëhet hero për persona të ndryshëm, dhe është tejet bujar ndaj familjeve ku qëndron, duke i ruajtur si sytë e ballit. Kështu ka ndodhur në një rast, ku një fëmijë...

Video më e bukur e ditës: Shikoni si kjo vajzë e ndjek qingjin nga pas

Një video tejet e bukur është publikuar në rrjetet sociale ku tregon se si një vajzë luan me një qingji. Video po pëqehet jashtëzakonisht shumë në rrjetet sociale: