10.1 C
Pristina
Tuesday, April 9, 2024

Shikojeni ish-këshilltarin e Thaçit duke imituar Albin Kurtin, Lutfi Hazirin e Ramush Haradinajn

Rekomandime

Këshilltari i ish-presidentit Hashim Thaçi, Artan Behrami, ka treguar aftësitë e tij në imitim në një emision në ATV, ku ka qenë i ftuar së fundi.

Derisa po luanin një lojë, Behramit i ra që të imitonte dikë nga figurat publike.

- Advertisement -

Jo një, por ai më pas imitoi tre. E filloi me kreun e AAK’së, Ramush Haradinajn, për të vazhduar me kryeministrin Albin Kurti dhe ish-kryetarin e Gjilanit, Lufti Haziri.

Nga aftësitë e tij imituese mbetën të habitur moderatorja e emisionit, e edhe avokati Tomë Gashi, i cili qeshte edhe gjatë kohës sa Behrami imitonte Kurtin.

VIDEO

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit