Etiketë: Muhamet Kelmendi

Shfletoni artikujt tonë ekskluzivë!

“Pazari me LDK-në”, Vetëvendosjes i vjen goditja e rëndë

“VV nuk po ndryshon asgjë nga subjektet tjera politike. Si programi, ashtu edhe pozitat i detyruan të dalin në sipërfaqe si njerëz dhe parti...

I kërkuar

Profesori amerikan: Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia ka më shumë implikime politike sesa kërcënim ushtarak

Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia po konsiderohet...

Befason ministrja Albulena Haxhiu del në një serial televiziv

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është shfaqur së fundmi...

Sinjale negative nga Franca për vizat: Kosova s’i ka plotësuar 95 kriteret e BE-së në mënyrë efektive

Franca, që po e udhëheq presidencën e BE-së, është...

Berisha: Rama u bë synet më 2013 në Topkapi

Ish-kryeministri Sali Berisha komentoi deklaratën e kryeministrit Edi Rama...

Abonohu