Etiketë: Pagat

Shfletoni artikujt tonë ekskluzivë!

Qeveria e shfuqizon vendimin e Haradinajt për pagat

Qeveria e Kosovës ka shfuqizuar vendimin që kishte marrë Qeveria “Haradinaj” në fund të vitit 2017 për rritjen e pagave për vete. Kjo është pika...

Vjen lajmi i madh për pagat e sektorit publik

Nëntori do të jetë muaji i fundit që nuk do të ketë lëvizje në paga. Ligji për Paga në sektorin publik do të fillojë...

I kërkuar

Berisha: Rama u bë synet më 2013 në Topkapi

Ish-kryeministri Sali Berisha komentoi deklaratën e kryeministrit Edi Rama...

“Ti do të akuzohesh për t’zezat e Iuftës”- Joe Biden kishte refuzuar t’ia japë dorën Millosheviqit

Gazetari Ivica Puljic i Al Jazeera Balkans duke folur...

Mot i ndryshueshëm gjatë javës, nesër bie borë

Mot i ftohtë dhe ndryshueshëm gjatë javës, me kthjellime...

Kërcënoi me kanun Presidenten Osmani dhe familjen e saj, Presidenca i reagon Gjergj Dedajt

Këshilltari për medie i Presidentes Vjosa Osmani, Bekim Kupina...

Abonohu