Etiketë: Taksa 100%

Shfletoni artikujt tonë ekskluzivë!

Vjosa Osmani nga Peja flet për taksën: Sot takohemi me Kurtin, për çdo paqartësi do të dakordohemi

Kryeparlamentarja Vjosa Osmani gjatë mëngjesit të sotëm po qëndron në Pejë ku është takur me kryetarin e kësaj komune Gazmend Muhaxheri. Ajo aty ndodhet për...

Isa Mustafa kërkon që menjëherë të hiqet taksa

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka kërkuar që menjëherë të hiqet taksa 100 për qind për mallrat që vijnë nga Serbia...

Kosnett në ofensivë diplomatike për heqjen e taksës

Ambasadori amerikan në Prishtinë, Philip Kosnett iu ka bërë të qartë liderëve në vend, kryeministrit Albin Kurti, kryeparlamentares Vjosa Osmani si edhe ministrave se...

Ramush Haradinaj me paraljmërim të fortë për Albin Kurtin: Nuk mbajmë përgjegjësi për pasojat

Ramush Haradinaj i drejtohet Albin Kurtit: Nëse oferton që taksën ta heq për njohje më ke prapa, në të kundërtën të mbajmë përgjegjës për...

Marramendëse: Ministri serb tregon sa miliona i humbi Serbia deri tani nga taksa

Ljajiç: Dëmet nga taksat e Prishtinës deri tani janë në vlerën 461 milionë euro Ministri i Tregtisë dhe Telekomunikacionit të Qeverisës së Serbisë Rasim Ljajiç...

I kërkuar

Profesori amerikan: Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia ka më shumë implikime politike sesa kërcënim ushtarak

Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia po konsiderohet...

Befason ministrja Albulena Haxhiu del në një serial televiziv

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është shfaqur së fundmi...

Sinjale negative nga Franca për vizat: Kosova s’i ka plotësuar 95 kriteret e BE-së në mënyrë efektive

Franca, që po e udhëheq presidencën e BE-së, është...

Berisha: Rama u bë synet më 2013 në Topkapi

Ish-kryeministri Sali Berisha komentoi deklaratën e kryeministrit Edi Rama...

Abonohu