Modelja ‘përvëlon’, në bikini të gjitha i tregon

Supermodelja Candice Sëanepoel ka ndarë dy imazhe të reja të nxehta marramendëse për ndjekësit e saj gati 14 milionë në Instagram.

Vendasja e Afrikës së Jugut ka promovuar një palë bikini nga marka e saj Tropic Of C.

‘Paksa e viteve 70-të, pak e egër’, tha mamaja e dy fëmijëve, e cila është më e njohur për punën e saj me Victoria’s Secret, transmeton Indeksonline.

Ylli fotogjenik dukej e tonifikuar me krahë të skalitur, këmbë dhe linja seksi ndërsa ajo qëndronte jashtë në një ambient të gjelbër.


Ajo kishte të veshur bikini kafe, të përziera me të bardhë dhe rozë.

Candice mbante një xhaketë jeshile, të cilën e kishte mbi njërën shpatull, pastaj poshtë këmbëve dhe gjithashtu në shpinë.

Ajo tha këtë verë se fushata e saj e re është ‘një letër dashurie për Afrikën’ duke shtuar ‘Unë u largova nga Afrika e Jugut kur isha 16 vjeç për të vazhduar karrierën time, por kurrë nuk më la.

‘Ju nuk zgjidhni të jetoni në Afrikë, Afrika jeton në ju dhe unë e mbaj Afrikën me vete çdo ditë’.

Candice lançoi markën e saj, Topic Of C, mbi një vit më parë.