17.2 C
Pristina
Saturday, April 6, 2024

6-vjeçari i mbytur në Durrës, është nga Kosova

Rekomandime

Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në Durrës. Një fëmijë rreth 6 vjeç nga Kosova është mbytur në plazh, në zonën e plazhit “Iliria”.

Mësohet se fëmija është nxjerrë nga deti nga pushuesit dhe është dërguar menjëherë në spital, por nuk ka mundur të mbijetojë.

- Advertisement -

“BalkanWeb” raporton se fëmija ka qenë me pushime me familjen e tij nga Kosova.

Në kohën që fëmija ka qenë në det, uji ka qenë i qetë dhe nuk ka pas dallgë, por prindërit nuk i kanë kushtuar vëmendje vogëlushit të tyre, i cili ka humbur jetën tragjikisht.

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit