13.2 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Pejë, vdes një person

- Advertisement -

Të rekomanduara

Një person ka mbetur i vdekur në një aksident të rëndë trafiku në magjistralen Prishtinë-Pejë, konkretisht afër udhëkryqit në Komoran të Drenasit.

Aksidenti ka ndodhur afër një pompe të benzinës. Mësohet se i ndjeri ishte shtetas nga Shqipëria.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -