8.1 C
Pristina
E premte, 7 Tetor, 2022

Aksident i rëndë me fatalitet në rrugën Malishevë – Rahovec

Rekomandime

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur rreth orës 08:00 në vendin tonë.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën Malishevë – Rahovec, saktësisht në fshatin Dragobil, deri sa në videon dhe fotografitë e siguruara nga Indeksonline makina duket tërësisht e shkatërruar.

Një pêrsona ka vdekur, nje i ri 28 vjeçar. Vetura e tij për shkak të mospërshratjes së shpejtësisë ka dalë në krosinë e kundërt dhe është përplasur me një kamion. Shoferi i kamionit ka shpëtuar pa lëndime.

Më shumë artikuj

Të fundit