31.9 C
Pristina
E enjte, 30 Qershor, 2022

Aksident i rëndë trafiku, një i vdekur dhe katër të lënduar

Rekomandime

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen dhe plagosjen ka ndodhur në Korçë.

Aksidenti mësohet se ka ndodhur këtë pasdite në Leshnicë të Korçës.

Si pasojë e aksidentit, një person se ka ndërruar jetë, ndërsa 4 të tjerë janë plagosur.

Katër të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën.

Në fotografitë e publikuara, shihet një i plagosur teksa është i shtrirë në tokë.

Ai ndihmohet nga banorët e zonës, të cilët shihen në vendngjarje.

Po punohet për dokumentimin e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Më shumë artikuj

Të fundit