11.8 C
Pristina
Saturday, December 2, 2023

Aksident me fatalitet në Prishtinë, vdes një person

Rekomandime

Një person ka humbur jetën dje në fshatin Llapnasellë të Prishtinës pasi që ka humbur kontrollin derisa po drejtonte motoçikletën e tij dhe ka përfunduar jashtë rrugës, duke marrë kështu plagë vdekjeprurëse.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për Obduksion.

Njoftimi i plotë i Policisë së Kosovës:

AKSIDENT TRAFIKU ME FATALITET

Fsh. Llapnasellë , Prishtinë (NN) 23.08.2019-02:20. Është raportuar se viktima mashkull K/Shqiptar duke drejtuar motoçikletën e tij nga pakujdesia ka humbur kontrollin duke përfunduar jashtë rruge dhe si pasoj i njëjti ka pësuar lëndime vdekje prurës. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për Obduksion.

Më shumë artikuj

Të fundit