6.1 C
Pristina
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Aksident me fatalitet në rrugën e kombit, vdes e mitura

Rekomandime

Një aksident rrugor ka ndodhur sot në Rrugën e Kombit, ku ka vdekur një e mitur.

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën e Kombit në afërsi të fshatit Gziq ku shoferi i mjetit ka humbur kontrollin dhe është përplasur me anësoret e autostradës .

Ndërkohë që fatkeqësisht ka ndërruar jetë mitura e cila ishte pasagjere në mjetin tip toyta yaris.

Burime për Top Channel bëjnë me dije se pasagjerja është vajza e drejtuesit të mjetit.

Ende nuk dihen shkaqe të tjera të ngjarjes./

Më shumë artikuj

Të fundit