Albena Reshitaj: Me 6 tetor do të dalim faqebardhë

Nënkryetarja e AAK-së, Albena Reshitaj, datën 6 tetor e ka cilësuar si ditë kur shqiptarët e rreshtuar pranë koalicionit të tyre me PSD-në, do të dalin faqebardhë.

Kandidatja me numër 21 nga ky koalicion, përmes faqës së saj zyrtare në facebook, ka postuar disa fotografi nga tubimi në Prishtinë, ku shihet e veshur me elemente kombëtare, plis dhe shokë.

Më poshtë e gjeni postimin e plotë të saj: